PROFI drtič odpadu RED GOAT                

Ve společnosti Red Goat se snažíme vnést do pracovního postupu ve vašem potravinářském prostředí jednoduchost.

Již téměř 50 let jsou drtiče odpadu Red Goat důvěryhodným produktem v oblasti stravovacích služeb po celých Spojených státech a na moři. Společnost Red Goat Disposers, založená v Cincinnati během éry The Big Red Machine / přezdívka daná baseballovému týmu Cincinnati Reds, když v 70. letech dominoval národní lize / Red Goat disposers vzdal poctu tomuto týmu v barevném provedení jasně červené barvy.

Spolu s myšlenkou, že koza - od přírody - sní cokoli, se zrodila značka drtiče Red Goat /červené kozy/.
Red Goat staví na reputaci, spolehlivém výkonu a kvalitě výroby. Spolehlivé výrobky, které přinesou jednoduchost do kuchyňského pracovnímu stolu.
Drtiče potravinářského odpadu Red Goat vyrobené v Lancasteru v Pensylvánii jsou navrženy a vyrobeny tak, aby odolaly i těm nejdrsnějším prostředím.
Pokud potřebujete vysoce výkonné a spolehlivé nakládání s potravinovým odpadem, obraťte se na Red Goat, kde je kvalita naší prioritou.

Zažijte rozdíl drtič odpadu Red Goat.

Váš drtič by měl být navržen tak, aby odpovídal konkrétním potřebám vašeho provozu:
objem odpadu, typ mytí a doba špičkového zatížení jsou důležitými faktory při výběru drtícího talíře a velikosti motoru. Red Goat poskytuje bezproblémové odstraňování odpadu den co den, rok co rok. Zažijte dnes rozdíl v Red Goat /červené koze/:

Nechte náš znalý prodejní personál doporučit perfektní drtič potravinového odpadu pro váš provoz na základě vašich jedinečných potřeb. Napište nám ještě dnes na e-mail: redgoat(...zavi...)redgoat.cz

Zpět na PRODUKTY RED GOAT